Sac Şekillendirme Kalıpları

Sac Şekillendirme Kalıpları

Sac şekillendirme kalıpları ile ilgili hayalinizdeki ürünün tasarımının gerçekleştirilmesinden numune tasarımına, üretim planlamasından sac şekillendirme kalıplarının üretimine kadar tüm süreçleri yönetiyoruz.

Tasarımdan Üretime, Üretimden Baskıya…

Kalıpları yapılacak sac parçalar ile ilgili anlatmış olduğunuz numuneler, teknik resimler veya hayalinizdeki üründen sonra numune tasarım süreci tamamlanarak kalıp tasarım aşamasına geçiyoruz. Numune tasarımı tamamlanan ürün için progresif, sıvama, kesme, bükme kalıplarından gerekli işlemler belirlenir ve sac şekillendirme kalıp tasarımı aşamasına geçilir. Tasarım süreci tamamlanan kalıplarımızın üretim planlaması son teknoloji ürünlere sahip makinelerimizde yapılır ve üretim süreci başlar. Üretilen sac kalıplarımızın provaları, ölçü (cmm) kontrolleri, çapak kontrolleri kalite departmanımız tarafından yapılmakta ve talimat kitapları ile birlikte müşterilerimize teslim edilmektedir.

Sac Şekillendirme Kalıbında Çözüm Ortağınız…

Sg Makina Kalıp olarak tüm baskı aşamalarında çözüm ortağı anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürmekte, kullanıcı hataları gibi yardım gerektiren durumlarda müşterilerimize gerekli teknik desteği en hızlı şekilde sürekli olarak sağlamaktayız.

Comments are closed.