Makine Revizyonları

Makine Revizyonları

Makine Revizyon İşlemleri

Makinelerin Bakım ve Revizyon işlemleri

SG Kalıp Makine, her sektörde verdiği makine bakım ve revizyon işlemleri ile makine ve cihazların ömrünü uzatmakla birlikte, üretim verimliliğini arttırarak, revizyon yaptıran işletmeyi lüzumsuz maliyet yükünden kurtarır. Şirketimiz sunduğu revizyon hizmetiyle birlikte, imalat sistemlerin ve imalat tesislerinin ihtiyaçları olan periyoduk bakım ve onarma işlemlerini, eğitimlerini almış, deneyimli, uzman teknik kadrosu ile gerçekleştirmektedir. SG Kalıp Makine, Makine mermer, cam, alüminyum, demir çelik, otomotiv, tekstil, gıda ve benzer biçimde akla gelebilecek her bir sektörde her bir endüstriyel tesiste ve her tür proseste kullanılabilen bütün makine ve üretim hatlarının bakım ve onarım hizmetlerini sizler için yapmaktadır.

Periyodik ve Planlı Bakım: Pazarda her geçen gün artan rekabet koşulları, endüstri kurumlarının maliyetlerini ve tesislerin işletme koşullarını optimize etmeleri gerekliliğini daha da arttırmıştır

SG Kalıp Makine kurulduğu günden bu güne 15 yılı aşkın tecrübesi ile üretim kayıplarının minimuma indirilmesi, sistem ve cihazların ömürlerinin uzatılarak, kullanılabilirliğinin artırılması ve üretim kayıplarının azaltılması amaçları ile hizmet vermektedir. SG Kalıp Makine, süreklilik arz eden periyodik ve planlı bakım zamanlarında müşterilerinin sistem, proses ve cihazlarını tanımakta ve takip etmekte olduğundan arıza yaşanması niteliğinde çabucak müdahalelerle zaman, üretim ve maliyet kayıplarını minimuma indirmektedir. Üretim hatlarının ve bu hatlarda yer edinen makinelerin periyodik bakımı ustalaşmış teknikler uygulamayı gerektirmektedir. SG Kalıp Makine, ne tür bir bakım yapılacağına incelemeler yaptıktan sonra karar vermektedir. SG Kalıp Makine her sektörde periyodik ve planlı bakım hizmeti çerçevesinde; rodaj makineleri bakımı, Pnömatik ve hidrolik makina ekipmanlarının genel bakımı, Değişim gerektiren parçaların tespiti ve imalatı, İyileştirme, öteki bir deyişle gözden geçirme uygulamaları,  Makine geometrik ayarları, paralellik ayarı, diklik ayarı, benzer biçimde prosedürlerin tamamına, ustalaşmış ekibimizle en hızlı dönütler vermekteyiz  Ayrıca SG Makine, bakım ve onarım işlemleri sırasında tespit etmiş olduğu sorunlu parçaları kendi üretim tesislerinde, dik işlem merkezleri ve cnc tornalarında imal edip veya tedarik edebilme yetkinliğinde olup, makine ve üretim hatlarının elektrik, otomasyon, yedek parça taraflarında da müşterilerinin çözüm ortağı konumundadır.

SG Kalıp Makine, bakım ve onarımı yedek parça desteğiyle birleştirerek, oldukca acele bir biçimde müdahale edilmesi gereken, her geçen dakikanın ciddi üretim kayıplarına yol açmış olduğu proseslere haiz müşterilerine teknik hizmetleri kaliteli, süratli ve güvenli bir biçimde sağlamaktadır. Belirlenen tepki süresi içinde arızaya müdahale ederek oluşabilecek üretim kayıplarını önlemektedir. Periyodik ve planlı bakım yaptıran müşterilerin proseslerini daha yakından tanıma olanağı kabul eden şirket, ortaya çıkan arızaların tespit ve giderilme sürelerini de kısaltmış olmaktadır.

Eskimiş veya onarım (revizyon) gerektiren makinelerinizi şirketimiz aracılığıyla en cüzzi fiyatlarla onarabilir yada yenileyebiliriz. Revizyon fiyatları , yeni makine fiyatlarından oldukça düşüktür. Eğer sizde revizon fiyatları ile ilgileniyorsanız lütfen ekimizle iletişime geçiniz.

Comments are closed.