Çeşitli cam makinaları

Çeşitli Cam Makinaları

Hayatta her zaman çeşitli cam ürünleri bulabiliriz, cam insanların kullanması ve bakması için çeşitli biçimlerde işlenir. Bugün sizi bu farklı cam türlerinden bazılarına götüreceğiz.

İlk olarak, camın nasıl ortaya çıktığını anlayalım. Sıradan cam, soda külü, kireçtaşı ve kuvarstan yapılır. Üretim sırasında hammaddeler ezilir, belirli oranlarda karıştırılır ve ısıyı güçlendirmek için cam mahzene konur. Malzeme eridikten sonra bazı fiziksel ve kimyasal değişiklikler meydana gelir ve bu da camsı madde adı verilen bir maddeye neden olur.

Daha sonra belirli bir sıcaklık aralığında kademeli olarak yumuşatmaya devam edin, yumuşatma işçiler tarafından çeşitli ürün biçimlerine üflenebilir. Bu, cam bardak gibi cam şişelerin üretimidir.

Hayatta daha yaygın olarak kullanılan cam, kapı penceresinin KULLANDIĞI camdır, bu tür camlar plaka şeklinde işlenir, yeniden doldurma boyutlu talep, işleme için beklemek için son teknolojiyi üstlenir, sonunda kapı pencere çerçevesine kadar gider, bekleyen kapı penceresini yapar kullanmak için. Kurulumdan önce cam bir dizi şekilde işlenir. Bugün, kenar taşlama işlemine bakıyoruz.

İlk olarak, birkaç çeşit cam kenar taşlama makinesi tanıtıldı. Birçok çeşit cam kenar taşlama makinesi vardır, basit olarak ince taşlama ve kaba taşlamaya ayrılabilir. Kaba buzlu cam genellikle yalıtım camına işlemeye devam etmek için kullanılır veya doğrudan kapı ve pencerelerde kullanılır. Bu tür camın, kullanım sırasında eli kesmeyeceği garanti edildiği sürece, tamamen pürüzsüz olması gerekmez. Aşağıdaki şekilde gösterildiği gibi, bu kenar işleme makinelerinin her ikisi de kaba işleme için kenar taşlama makineleridir. Basit kullanım ve uygun fiyat. En temel ihtiyaçları karşılayabilir.

Comments are closed.