Cam yıkama makinesi üretimi

Cam yıkama makinesi üretimi

Tedarikçinin fabrikasını ziyaret etmiş olsanız bile, cam üreticilerinin bir cam yıkayıcının nasıl yapıldığının tüm sürecini bilmesi zordur. Üretim sürecini anlayabilirseniz, satın alma konusunda akıllıca bir karar vermenize yardımcı olabilecektir ayrıca kalite konusunda daha iyi bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

İmalat süreci, imalat (parça yapma), alt montaj (bileşenleri yapmak için parçaları bir araya getirme) ve montaj (bileşenleri nihai ürünü oluşturmak için bir araya getirme) olarak ikiye ayrılır. İmalat süreci, her biri belirli bir ham madde tipine (metal, plastik veya alüminyum) özgü birkaç farklı prosedürü içerir. Oluşturucu parçalar yapıldıktan sonra monte edilirler; ana alt tertibatlar veya bileşenler, şanzımanı, pompayı, üfleyiciyi ve diğer elektrikli parçaları içerir. Son olarak, alt montajlar bir araya getirilir ve ardından tamamlanır.

1. İMALAT

Bir cam yıkama makinesinin birçok parçası çelik, paslanmaz çelik ve kauçuk merdanelerden üretilir. Çin’deki yıkayıcı üreticilerinin çoğu, bu parçaları diğer tedarikçilerden satın alıyor. SG MAKİNA ise kendi bünyesinde yapıyor bu işlemleri.

Kaynak:

Spesifikasyona sıkı sıkıya uygun olarak kesilen çeliklerin ayrılmış parçalarının kaynaklanmasıyla, bir makinenin şasisi, üretimde cam kırılmasını azaltmak için tam dengeye göre inşa edilmiştir. Kaynaktan önce attığımız önemli bir adım, makinenin sudan yırtılmaya karşı dayanıklı hale geldiği pası gidermek için yüzeyi işlemektir.

Makineler gelişmiş otomatik makinelerdir ve hassas sonuçlar ve yüksek derecede güvenilirlik sağlar. Deneyimli teknisyenimiz, çamaşır makinelerine %100 uyum sağlamak için bitmiş ürünleri kontrol ederler.

Sizde, eğer cam yıkama makinesine ihtiyaç duyuyorsanız lütfen SG MAKİNA ile iletişime geçiniz.

Comments are closed.